Izvēlne

Mini - čats


Aptauja
Projekts "Latviska Anglija":
Atbilžu kopskaits: 168


Ieejas formaStatistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0Latvijas Reitingi


Sākums » Sludinājumu dēlis » Darbs un bizness [ Pievienot sludinājumu ]

Piedāvā darbu [156]Meklē darbu [129]
Darījumu kontakti [108]Juridiskie pakalpojumi [171]
Finanšu pakalpojumi [1077]Interneta pakalpojumi [195]
Tulkojumi, teksta ievadīšana [49]Mācības un kursi [35]
Citi [66]

Sludinājumu skaits sadaļā: 1986
Parādīti sludinājumi: 1961-1980
Lappuses: « 1 2 ... 97 98 99 100 »

Meklēju mazu,mīļu auklējamo Anglijā ar dzīvošanu ģimenē.Ir pieredze un rekomendācijas.Nepiemīt kaitīgi ieradumi!Paldies


123 Drivers aicina darbā autovadītājus darbam Londonā! Apmaksājam un palīdzam nokārtot visu nepieciešamo dokumentāciju, nodrošinām ar dzīvesvietu Londonā, Eiropas līmeņa atalgojums, labi darba apstākļi, latviska darba vide! Prasības: obligāti 5 gadu B kategorijas autovadītāja stāžs, angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī. Gaidīsim Jūsu CV ar norādi AUTOVADĪTĀJS uz e-pastu info@123drivers.lv. Vairāk informācijas par mums: www.123drivers.lv. Papildus informācija pa tālr. 67297733.


Aicinām autovadītājus un autvadītājas pievienoties mūsu komandai Londonā! Latviešu uzņēmums 123 Drivers sadarbībā ar Amitours London nodarbina vairāk nekā 90 autovadītājus no Latvijas - projekts iepriekš Latvijas medijos ieguvis apzīmējumu neticams latviešu veiksmes stāsts Londonā. Ja Tev patīk vadīt auto, ja Tevi aizrauj lielpilsētas dzīves ritms un iespēja kontaktēties ar cilvēkiem no visdažādākajām pasaules valstīm, ja esi gatavs mācīties un kļūt par autovadītāju Londonā – zini, mēs meklējam tieši Tevi! Piesakies!


Sveiki, ir piedavajums stradat majiga dzivokli Riga ar arzemniekiem vienigais kas ir vajadzigs ir labs izskats un velme stradat. Sakot ar 18+ Vairak info e-pasta. Zdrastvujte, estj predlozhenie rabotatj v ujotnoi kvartire v Rige s inostrancami, edinstvennoe shto nuzno eto horosho vigljaditj i zhelanie rabotatj. Nachenaja s 18+ podrobnee info po e-mailu. agency4models@inbox.lv


Lasis savā sulā. Ļoti sātīgs un garšīgs Eksporta variants. 240 g. bundžas. Cena 0,50 EUR ja ņem 20 kastes (960 buņdžas, kastē 48, kaste sver 12 kg). Ņemot mazāk, cena 0,60 EUR. Ir pieejamas arī Sardīnes tomātu mērcē 0,60 eur. Piegāde UK Jūsu ziņā.


Darba vakances ārzemēs dažādās sfērās atkarībā no angļu valodas zināšanu līmeņa un darba pieredzes.

AC ACORN SIA
Reģ. Nr. 40103589440
Brīvības ielā 73-4, Rīgā, LV 1010
Licence Nr. 5/2013 LR LM NVA no 16.04.2013
tel.: +371 67501818
fakss: +371 67501819
mob.: +371 27505010
www.acorn.lv


Juriste ar pieredzi fiziskas personas maksātnespējas jautājumos konsultēs, sagatavos maksātnespējas pieteikumu tiesai, saistību dzēšanas plānu, citus maksātnespējas procesa ietvaros nepieciešamos dokumentus. Ātri, kvalitatīvi un lēti. Ja uz Jūsu vārda ir noformēts hipotekārais, patēriņa vai "ātrais patēriņa kredīts" un kopējās parādsaistības sastāda vismaz Ls 5'000,00 vai atsevišķos gadījumos mazāk un Jūs nespējat izpildīt līgumā noteiktās saistības, Jums ir tiesības iesniegt pieteikumu par fiziskās personas maksātnespējas procesa pasludināšanu, kura rezultātā 1-2 gadu laikā visas parādsaistības tiks dzēstas. Konsultācijas un maksātnespējas pieteikuma tiesai sagatavošana = 75 EUR

Юрист с опытом в сфере неплатежеспособности физических лиц предаставит консультации, составит прошения в суд, план погашения долгов и дугие необходимие документы. Быстро, качественно и дешево.

Ingrīda Igaune

Tālrunis LV 27755499

E-pasts: tavs-jurists@inbox.lv


Juriste ar pieredzi fiziskas personas maksātnespējas jautājumos konsultēs, sagatavos maksātnespējas pieteikumu tiesai, saistību dzēšanas plānu, citus maksātnespējas procesa ietvaros nepieciešamos dokumentus. Ātri, kvalitatīvi un lēti.

Юрист с опытом в сфере неплатежеспособности физических лиц предаставит консультации, составит прошения в суд, план погашения долгов и дугие необходимие документы. Быстро, качественно и дешево.

Ingrīda Igaune

Tālrunis LV 27755499

E-pasts: tavs-jurists@inbox.lv


123 Drivers aicina darbā autovadītājus darbam Londonā!
Apmaksājam un palīdzam nokārtot visu nepieciešamo dokumentāciju, nodrošinām ar dzīvesvietu Londonā, Eiropas līmeņa atalgojums, labi darba apstākļi, latviska darba vide!
Prasības: obligāti 5 gadu B kategorijas autovadītāja stāžs, angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.
Gaidīsim Jūsu CV ar norādi AUTOVADĪTĀJS uz e-pastu info@123drivers.lv.
Vairāk informācijas par mums: www.123drivers.lv.
Papildus informācija pa tālr. 67297733.


RT TAX atgriezīs Jūsu nodokļus, ja esat strādājis(-usi) Lielbritānijā, Īrijā, Austrālijā, Kanādā, Norvēģijā, Vācijā, Nīderlandē vai ASV. Piesakieties nodokļu atmaksai, apmeklējot mūsu mājas lapu www.nodokluatgriesana.lv vai iesniedzot dokumentus mūsu pārstāvjiem Jūsu pilsētā. Atrgieziet savus nodokļus ātri un ērti! Vidējā nodokļu atmaksas summa ir 380 Ls. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums. E-pasts : info@nodokluatgriesana.lv, Tel.: +371 277 57 221


Wa-hey!I'd like to thank Ron for choosing my entry, I'd like to thank the loelvy Lisa for buying me 'The World's Best Beers' which made this entry possible, but most of all I'd like to thank Ben McFarland for not letting the facts get in they way of a good story and so proving the material for my entry. http://ucbnep.com [url=http://jkymadypgz.com]jkymadypgz[/url] [link=http://lwqokcde.com]lwqokcde[/link]


Motocikli Latvijā, motociklu un ūdens motocikli. Pārdošana jaunu un motociklu transportu


Varbūt kādam vajag lidojuma biļeti uz 29.jūniju no Lutonas uz Rīgu vienā virzienā.Pirkta par 72 mārciņām, bet par cenu varam vienoties.Interesentus lūdzu zvanīt uz numuru 07879943841 vai sūtīt sms


Ja esi ārzemēs, un Tev ir pieejams interneta ātrums no 2 Mbit/sek, Tu vari Skatīties televīzijas kanālus ar interneta palīdzību savā datorā vai televizorā.
Reģistrējies un saņem bezmaksas testu - http://amigotv.tv/ http://amigotv.tv/free-test/
Kanālu saraksts - http://amigotv.tv/tv-channels/


Индивидуальные занятия по латышскому языку для детей и взрослых. Опытный педагог: стаж работы учителем в средней школе 14 лет, курсы по повышению квалификации. Индивидуальный подход. Подготовка к экзаменам, аттестация, натурализация, латышский язык для профессиональной деятельности, развитие разговорной речи, письма, чтения. Место проведения занятий по выбору - у репетитора или с выездом к ученику. Цена: от 2 до 4, 5 лат за 60 минут (в зависимости от места и времени проведения занятий). В цену включен раздаточный материал.


Steidzami nepieciešami darbinieki (vīrieši) Warrington DHL noliktavā, preču komplektēšanai pēc pavadzīmēm. Jābūt obligāti labām angļu valodas zināšanām. Darba uzsākšana 05.11.2012., samaksa no 6.50GBP/h ar iespējām strādāt arī virsstundas. Lūgums rakstīt uz epastu.


Company representatives
Pro-Force LTD, the leading recruitment specialist in agriculture sector in the UK.
We are looking for energetic enthusiastic and hardworking individuals to join our team.
RESPONSIBILITIES:
1. To attract and select applicants for work with Pro-Force Ltd in the UK
2. To ensure that all workers have legal status to work in the UK
3. To complete necessary documentation
4. To arrange transport for staff
5. To build our brand awareness in Eastern Europe.
The ideal candidate must have:
Multi lingual (English, Russian, Latvian or Lithuanian will be an advantage)
1. Flexibility in hours and days is required
2. IT Skills (Office package essential)
3. Driving licence


Zvērināts advokāts, mag.iur. - tiesneša darba stāžs 20 gadi un tiesneša pirmā kvalifikācijas klase, sniedz juridiskos pakalpojumus civillietās, administratīvajās lietās un komerctiesībās, gatavo pieteikumus, apelācijas un kasācijas sūdzības, veic uzņēmumu dibināšanu un reorganizāciju, pārstāv klienta intereses tiesās un citās iestādēs, veic uzņēmumu juridisko apkalpošanu. Pakalpojumu pilna informācija ir pieejama Web (mājas lapā): www.advokatsjums.lv


10- 20 LVL jauno uzņēmumu reģistrācija, dažādas izmaiņas. Pašā Rīgas centrā ātri un kvalitatīvi noformējam visus nepieciešamus dokumentus SIA (ar kapitālu 1-2000 lati), IK reģistrācijai LR Uzņēmumu reģistrā jebkurā Latvijas pilsētā. Ka arī gatavojam dokumentus uzņēmuma valdes, dalībnieku maiņai, juridiskās adreses maiņai, uzņēmuma nosaukuma maiņai, prokūrista ieviešanai u.c. izmaiņas, ka arī dažādu līgumu sastādīšana.
Noformējam dokumentus uzņēmuma PVN statusa saņemšanai, ka arī sagatavojam dokumentus licences saņemšanai- alkoholam, tabakai (mazum, vairum tirdzniecība).
Liela darba pieredze.
Piedāvājam arī grāmatvedības pakalpojumus, ka arī ir liela juridisko adrešu izvēle.
Sniedzam konsultācijas biznesa jomā. Atrodamies Rīgā, netālu no LR Uzņēmumu reģistra. Nepieciešamības gadījumā satiekamies ar klientiem Jelgavā un Olainē.
Pastāvīgiem klientiem- atlaides.


Šeit ir uzticams aizdevums aizdevejs registreta FSA.
Mes piedavajam aizdevumus cilvekiem ir loti lets un pieejamu likmi.
Un tapec mes iesakam pieteikties aizdevumam ir viegli tagad
Adrese: terry_finanec@hotmail.com

2% aizdevumu piedavajums

Meklēšana

Lētās aviabiļetes

Latviska Anglija


Šodien vārda diena


 Noderīgas saites


Copyright "Latviska Anglija" © 2019