Izvēlne

Mini - čats


Aptauja
Projekts "Latviska Anglija":
Atbilžu kopskaits: 168


Ieejas formaStatistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0Latvijas Reitingi


Sākums » Sludinājumu dēlis » Darbs un bizness [ Pievienot sludinājumu ]

Piedāvā darbu [158]Meklē darbu [131]
Darījumu kontakti [109]Juridiskie pakalpojumi [172]
Finanšu pakalpojumi [1080]Interneta pakalpojumi [196]
Tulkojumi, teksta ievadīšana [50]Mācības un kursi [36]
Citi [67]

Sludinājumu skaits sadaļā: 1999
Parādīti sludinājumi: 1981-1999
Lappuses: « 1 2 ... 98 99 100

Juriste ar pieredzi fiziskas personas maksātnespējas jautājumos konsultēs, sagatavos maksātnespējas pieteikumu tiesai, saistību dzēšanas plānu, citus maksātnespējas procesa ietvaros nepieciešamos dokumentus. Ātri, kvalitatīvi un lēti.

Юрист с опытом в сфере неплатежеспособности физических лиц предаставит консультации, составит прошения в суд, план погашения долгов и дугие необходимие документы. Быстро, качественно и дешево.

Ingrīda Igaune

Tālrunis LV 27755499

E-pasts: tavs-jurists@inbox.lv


123 Drivers aicina darbā autovadītājus darbam Londonā!
Apmaksājam un palīdzam nokārtot visu nepieciešamo dokumentāciju, nodrošinām ar dzīvesvietu Londonā, Eiropas līmeņa atalgojums, labi darba apstākļi, latviska darba vide!
Prasības: obligāti 5 gadu B kategorijas autovadītāja stāžs, angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.
Gaidīsim Jūsu CV ar norādi AUTOVADĪTĀJS uz e-pastu info@123drivers.lv.
Vairāk informācijas par mums: www.123drivers.lv.
Papildus informācija pa tālr. 67297733.


RT TAX atgriezīs Jūsu nodokļus, ja esat strādājis(-usi) Lielbritānijā, Īrijā, Austrālijā, Kanādā, Norvēģijā, Vācijā, Nīderlandē vai ASV. Piesakieties nodokļu atmaksai, apmeklējot mūsu mājas lapu www.nodokluatgriesana.lv vai iesniedzot dokumentus mūsu pārstāvjiem Jūsu pilsētā. Atrgieziet savus nodokļus ātri un ērti! Vidējā nodokļu atmaksas summa ir 380 Ls. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums. E-pasts : info@nodokluatgriesana.lv, Tel.: +371 277 57 221


Wa-hey!I'd like to thank Ron for choosing my entry, I'd like to thank the loelvy Lisa for buying me 'The World's Best Beers' which made this entry possible, but most of all I'd like to thank Ben McFarland for not letting the facts get in they way of a good story and so proving the material for my entry. http://ucbnep.com [url=http://jkymadypgz.com]jkymadypgz[/url] [link=http://lwqokcde.com]lwqokcde[/link]


Motocikli Latvijā, motociklu un ūdens motocikli. Pārdošana jaunu un motociklu transportu


Varbūt kādam vajag lidojuma biļeti uz 29.jūniju no Lutonas uz Rīgu vienā virzienā.Pirkta par 72 mārciņām, bet par cenu varam vienoties.Interesentus lūdzu zvanīt uz numuru 07879943841 vai sūtīt sms


Ja esi ārzemēs, un Tev ir pieejams interneta ātrums no 2 Mbit/sek, Tu vari Skatīties televīzijas kanālus ar interneta palīdzību savā datorā vai televizorā.
Reģistrējies un saņem bezmaksas testu - http://amigotv.tv/ http://amigotv.tv/free-test/
Kanālu saraksts - http://amigotv.tv/tv-channels/


Индивидуальные занятия по латышскому языку для детей и взрослых. Опытный педагог: стаж работы учителем в средней школе 14 лет, курсы по повышению квалификации. Индивидуальный подход. Подготовка к экзаменам, аттестация, натурализация, латышский язык для профессиональной деятельности, развитие разговорной речи, письма, чтения. Место проведения занятий по выбору - у репетитора или с выездом к ученику. Цена: от 2 до 4, 5 лат за 60 минут (в зависимости от места и времени проведения занятий). В цену включен раздаточный материал.


Steidzami nepieciešami darbinieki (vīrieši) Warrington DHL noliktavā, preču komplektēšanai pēc pavadzīmēm. Jābūt obligāti labām angļu valodas zināšanām. Darba uzsākšana 05.11.2012., samaksa no 6.50GBP/h ar iespējām strādāt arī virsstundas. Lūgums rakstīt uz epastu.


Company representatives
Pro-Force LTD, the leading recruitment specialist in agriculture sector in the UK.
We are looking for energetic enthusiastic and hardworking individuals to join our team.
RESPONSIBILITIES:
1. To attract and select applicants for work with Pro-Force Ltd in the UK
2. To ensure that all workers have legal status to work in the UK
3. To complete necessary documentation
4. To arrange transport for staff
5. To build our brand awareness in Eastern Europe.
The ideal candidate must have:
Multi lingual (English, Russian, Latvian or Lithuanian will be an advantage)
1. Flexibility in hours and days is required
2. IT Skills (Office package essential)
3. Driving licence


Zvērināts advokāts, mag.iur. - tiesneša darba stāžs 20 gadi un tiesneša pirmā kvalifikācijas klase, sniedz juridiskos pakalpojumus civillietās, administratīvajās lietās un komerctiesībās, gatavo pieteikumus, apelācijas un kasācijas sūdzības, veic uzņēmumu dibināšanu un reorganizāciju, pārstāv klienta intereses tiesās un citās iestādēs, veic uzņēmumu juridisko apkalpošanu. Pakalpojumu pilna informācija ir pieejama Web (mājas lapā): www.advokatsjums.lv


10- 20 LVL jauno uzņēmumu reģistrācija, dažādas izmaiņas. Pašā Rīgas centrā ātri un kvalitatīvi noformējam visus nepieciešamus dokumentus SIA (ar kapitālu 1-2000 lati), IK reģistrācijai LR Uzņēmumu reģistrā jebkurā Latvijas pilsētā. Ka arī gatavojam dokumentus uzņēmuma valdes, dalībnieku maiņai, juridiskās adreses maiņai, uzņēmuma nosaukuma maiņai, prokūrista ieviešanai u.c. izmaiņas, ka arī dažādu līgumu sastādīšana.
Noformējam dokumentus uzņēmuma PVN statusa saņemšanai, ka arī sagatavojam dokumentus licences saņemšanai- alkoholam, tabakai (mazum, vairum tirdzniecība).
Liela darba pieredze.
Piedāvājam arī grāmatvedības pakalpojumus, ka arī ir liela juridisko adrešu izvēle.
Sniedzam konsultācijas biznesa jomā. Atrodamies Rīgā, netālu no LR Uzņēmumu reģistra. Nepieciešamības gadījumā satiekamies ar klientiem Jelgavā un Olainē.
Pastāvīgiem klientiem- atlaides.


Šeit ir uzticams aizdevums aizdevejs registreta FSA.
Mes piedavajam aizdevumus cilvekiem ir loti lets un pieejamu likmi.
Un tapec mes iesakam pieteikties aizdevumam ir viegli tagad
Adrese: terry_finanec@hotmail.com

2% aizdevumu piedavajums


Pro-Force Ltd
UZSĀKAM DARBINIEKU ATLASI SEZONAS DARBAM ANGLIJĀ - zemeņu un kazeņu lasīšana pilsētā Leeds, uzņēmumā Makins Farm. Darba pienākumos ietilpst: zemeņu un kazeņu lasīšana tuneļos, uz paaugstinājumiem un uz zemes. Prasības kandidātiem: spēja strādāt smagu, fiziku darbu, bez veselības problēmām, spēja pamatot savu motivāciju šim darbam. Darba pieredze Lielbritānijā tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba uzsākšana: 2012.gada maijs. Mēs piedāvājam LEGĀLU sezonas darbu līdz oktobrim, stabilu atalgojumu, kā arī iespēju nopelnīt bonusus. Samaksa: 6,10 sterliņu mārciņas stundā, 9.15£ virs 39 darba stundām nedēļā. DARBĀ IEKĀRTOŠANA Lielbritanijā IR BEZMAKSAS!
PIETEIKŠANĀS DARBAM UN JAUTĀJUMI: rakstot uz e-pasts:jobs@pro-force.co.uk vai zvanot 00441227730349, norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru, pa norādīto tālruni, vai e-pastu, norādot referenci‘’zemenes’’. Mēs ar Jums sazināsimies un veiksim telefonisku interviju. Intervijā svarīgi pamatot motivāciju, kādēļ Jums nepieciešams šis darbs.


Zvērināts advokāts - tiesneša darba stāžs 20 gadi un tiesneša pirmā kvalifikācijas klase, sniedz juridiskos pakalpojumus civillietās, administratīvajās lietās un komerctiesībās, gatavo pieteikumus, apelācijas un kasācijas sūdzības, veic uzņēmumu dibināšanu un reorganizāciju, pārstāv klienta intereses tiesās un citās iestādēs, veic uzņēmumu juridisko apkalpošanu. Pakalpojumu pilna informācija ir pieejama Web (mājas lapā): www.advokatsjums.lv


Reliable augļotājs
Lēti un viegli kredīta 3%
Līdzekļi aizdevumiem 3%
Saņemt kredītu, man ir prieks Jūs informēt, ka jūsu nauda rūpes būs vecāki drīz. Es esmu kreditoru profesijā, dodu personisku un biznesa kredītu? steidzami nepieciešami ieguldījumi kredītu? sazinieties ar mums info@bluemc.co.cc vairāk informācijas par aizdevumu.


Zvērināts advokāts - tiesneša darba stāžs 20 gadi un tiesneša pirmā kvalifikācijas klase, sniedz juridiskos pakalpojumus civillietās, administratīvajās lietās un komerctiesībās, gatavo pieteikumus, apelācijas un kasācijas sūdzības, veic uzņēmumu dibināšanu un reorganizāciju, pārstāv klienta intereses tiesās un citās iestādēs, veic uzņēmumu juridisko apkalpošanu. Pakalpojumu pilna informācija ir pieejama Web (mājas lapā): 


Palīdzēšu ieekonomēt Jūsu naudu uz automašīnas apdrošināšanu. Palīdzēšu ar dokumentu noformēšanu uz Working Tax Credit un Child Benefit. Par visiem jautājumiem rakstīt uz manu e-pastu 


Piedavajums darba mekletajiem Eiropa un Latvija iesaku apmeklet draugiem lapu ( darba-tirgus/Eiropa-Latvija-Parvadajumi ) kur pa simbolisku samaksu jums piegadas vesalu nedelju uz jusu noradito epastu jums izveletaja svera DARBU bez starpniekiem bet ar tiesajiem darba deveja kontaktiem Eiropa vai Latvija un nogadas jus lidz darba devejam jeb kura Eiropas pilseta. Ka ari ir papildus pakalpojums tiem kas strada arzemes un velas parsutit kadu mantu, bagazu, vai pat Auto un pats noklut uz Latviju , mes iebrauksim jebkura Eiropas pilseta un panemsim jusu sutijumu un nogadasim lidz jusu noraditajai adresei Latvija vai otradi no Latvijas uz jebkuru Eiropas pilsetu kura tiks noradita jusu adrese. iesakiet ari draugam varbut kadam iet gruti un vajag darbu, palidzi vinam, iesaki.


1-20 21-40 ... 1941-1960 1961-1980 1981-1999Meklēšana

Lētās aviabiļetes

Latviska Anglija


Šodien vārda diena


 Noderīgas saites


Copyright "Latviska Anglija" © 2019