Izvēlne

Mini - čats


Aptauja
Projekts "Latviska Anglija":
Atbilžu kopskaits: 168


Ieejas formaStatistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0Latvijas Reitingi


Sākums » Sludinājumu dēlis » Darbs un bizness [ Pievienot sludinājumu ]

Piedāvā darbu [151]Meklē darbu [126]
Darījumu kontakti [103]Juridiskie pakalpojumi [167]
Finanšu pakalpojumi [1068]Interneta pakalpojumi [191]
Tulkojumi, teksta ievadīšana [46]Mācības un kursi [33]
Citi [61]

Sludinājumu skaits sadaļā: 1946
Parādīti sludinājumi: 1941-1946
Lappuses: « 1 2 ... 96 97 98

Pro-Force Ltd
UZSĀKAM DARBINIEKU ATLASI SEZONAS DARBAM ANGLIJĀ - zemeņu un kazeņu lasīšana pilsētā Leeds, uzņēmumā Makins Farm. Darba pienākumos ietilpst: zemeņu un kazeņu lasīšana tuneļos, uz paaugstinājumiem un uz zemes. Prasības kandidātiem: spēja strādāt smagu, fiziku darbu, bez veselības problēmām, spēja pamatot savu motivāciju šim darbam. Darba pieredze Lielbritānijā tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba uzsākšana: 2012.gada maijs. Mēs piedāvājam LEGĀLU sezonas darbu līdz oktobrim, stabilu atalgojumu, kā arī iespēju nopelnīt bonusus. Samaksa: 6,10 sterliņu mārciņas stundā, 9.15£ virs 39 darba stundām nedēļā. DARBĀ IEKĀRTOŠANA Lielbritanijā IR BEZMAKSAS!
PIETEIKŠANĀS DARBAM UN JAUTĀJUMI: rakstot uz e-pasts:jobs@pro-force.co.uk vai zvanot 00441227730349, norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru, pa norādīto tālruni, vai e-pastu, norādot referenci‘’zemenes’’. Mēs ar Jums sazināsimies un veiksim telefonisku interviju. Intervijā svarīgi pamatot motivāciju, kādēļ Jums nepieciešams šis darbs.


Zvērināts advokāts - tiesneša darba stāžs 20 gadi un tiesneša pirmā kvalifikācijas klase, sniedz juridiskos pakalpojumus civillietās, administratīvajās lietās un komerctiesībās, gatavo pieteikumus, apelācijas un kasācijas sūdzības, veic uzņēmumu dibināšanu un reorganizāciju, pārstāv klienta intereses tiesās un citās iestādēs, veic uzņēmumu juridisko apkalpošanu. Pakalpojumu pilna informācija ir pieejama Web (mājas lapā): www.advokatsjums.lv


Reliable augļotājs
Lēti un viegli kredīta 3%
Līdzekļi aizdevumiem 3%
Saņemt kredītu, man ir prieks Jūs informēt, ka jūsu nauda rūpes būs vecāki drīz. Es esmu kreditoru profesijā, dodu personisku un biznesa kredītu? steidzami nepieciešami ieguldījumi kredītu? sazinieties ar mums info@bluemc.co.cc vairāk informācijas par aizdevumu.


Zvērināts advokāts - tiesneša darba stāžs 20 gadi un tiesneša pirmā kvalifikācijas klase, sniedz juridiskos pakalpojumus civillietās, administratīvajās lietās un komerctiesībās, gatavo pieteikumus, apelācijas un kasācijas sūdzības, veic uzņēmumu dibināšanu un reorganizāciju, pārstāv klienta intereses tiesās un citās iestādēs, veic uzņēmumu juridisko apkalpošanu. Pakalpojumu pilna informācija ir pieejama Web (mājas lapā): 


Palīdzēšu ieekonomēt Jūsu naudu uz automašīnas apdrošināšanu. Palīdzēšu ar dokumentu noformēšanu uz Working Tax Credit un Child Benefit. Par visiem jautājumiem rakstīt uz manu e-pastu 


Piedavajums darba mekletajiem Eiropa un Latvija iesaku apmeklet draugiem lapu ( darba-tirgus/Eiropa-Latvija-Parvadajumi ) kur pa simbolisku samaksu jums piegadas vesalu nedelju uz jusu noradito epastu jums izveletaja svera DARBU bez starpniekiem bet ar tiesajiem darba deveja kontaktiem Eiropa vai Latvija un nogadas jus lidz darba devejam jeb kura Eiropas pilseta. Ka ari ir papildus pakalpojums tiem kas strada arzemes un velas parsutit kadu mantu, bagazu, vai pat Auto un pats noklut uz Latviju , mes iebrauksim jebkura Eiropas pilseta un panemsim jusu sutijumu un nogadasim lidz jusu noraditajai adresei Latvija vai otradi no Latvijas uz jebkuru Eiropas pilsetu kura tiks noradita jusu adrese. iesakiet ari draugam varbut kadam iet gruti un vajag darbu, palidzi vinam, iesaki.


1-20 21-40 ... 1901-1920 1921-1940 1941-1946Meklēšana

Lētās aviabiļetes

Latviska Anglija


Šodien vārda diena


 Noderīgas saites


Copyright "Latviska Anglija" © 2019