Izvēlne

Mini - čats


Aptauja
Projekts "Latviska Anglija":
Atbilžu kopskaits: 168


Ieejas formaStatistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0Latvijas Reitingi


Sākums » Raksti » TAX Credit

2. Kad maksājumi tiks maksāti automātiski ar atpakaļ ejošu datumu.

Ja jūs esiet EEA valstu pilsonis. 

Jūsu Nodokļu Kredītu maksājumi tiks automātiski izmaksāti tikai ar 3 mēnešu atpakaļ ejošu datumu, ja būsiet strādājis legāli un maksājis Valsts Apdrošināšanas iemaksas (National Incurance Contribution) Apvienotajā Karalistē 3 mēnešus vai vairāk. Ja esiet atbraucis un sācis strādāt oficiāli AK mazāk kā 3 mēnešus atpakaļ, tad jums Nodokļu maksājums tiks izmaksāts no tā datuma, kad sākāt legāli strādāt. 

Ja atsākat strādāt. 

Ja jūs esat sācis jaunu darbu, vai sācis strādāt 16 un vairāk kā 16 stundas nedēļāun vairs nesaņemiet bezdarba pabalstus, Tax Credit Office var sākt jums maksāt nodokļu kredītu maksājumus no tādatuma, kad pārstājāt sanemt bezdarba pabalstu, ja jūs Nodokļa Kredītupieprasījāt trīs mēnešu laikā no iepriekšējo pabalstu maksāšanas izbeigšanas datuma. 

    Kādos gadījumos jūsu Nodokļu Kredīts tiks izmaksāts ar vairāk kā 3 mēnešu atpakaļ ejošu datumu. 

Ja jūs vai jūsu partneris ir invalīds.

Ja jūs iesniedzīt jaunu aplikācijas formu uz Darba nodokļu Kredītu (Working Tax Credit) Nodokļu Kredītu Birojs (Tax Credit Office ) iespējams jums izmaksās jums maksājumu, kuriem jūs kvalificējieties (ieskaitot visus papildelementus, kas jums pienākas) ar atpakaļejošu datumu vairāk ka 3 mēneši. Lai tā notiktos, abiem sekojošajiem nosacījumiem ir jums jāatbilst:

·        Jūs saņēmāt vienu no slimības vai invaliditātes pabalstiem, kas var palīdzēt jums saņemt papildu nodokļu kredīta element;

·        Tiklīdz jūs zinājāt, ka pabalstu jūs noteikti sanemsiet un esiet to paziņojis 3 mēnešu laikā Nodokļu kredītu birojā, tad jūs Nodokļu Kredītu saņemsiet ar visātrāk iespējamo atpakaļejošu datumu, kad variet pretendēt uz to.

 

Ja jūs jau saņemiet Darba nodokļu Kredītu un vēlaties pieprasīt papildus invaliditātes vai slimības elementu un jūs ziniet, kad jums tiks izmaksāts atbilstošs slimības vai invaliditātes pabalsts, piemēram - Disability Living Allowance, tad paziņojiet to pēc iespējas ātrāk Nodokļu Kredīta Birojam (3 mēnešu laikā), tad šis Invaliditātes elements tiks izmaksāts ar ātrāko iespējamo datumu. 

Ja jūsu bērnam ir invaliditāte. 

Ja jūs nesaņemiet Bērnu Nodokļu Kredītu, jums vajadzētu tam pieteikties pēc iespējas ātrāk, jo Nodokļu Kredītu izmaksā tikai ar 3 mēnešu atpakaļejošu datumu. 

Ja jūs sanemiet Bērnu nodokļu Kredītu, bet tagad vēlieties saņemt papildus elementu sakarā ar jūsu bērna invaliditāti, tad pasakiet to Nodokļu Kredīta birojam pēc iespējas ātrāk (ieteicams 3 mēnešu laikā), kad esiet tiesīga saņemt Disability Living Allowance (vai Highest Rate Care Component) Priekš jūsu bērna. Tādā gadījumā viņi varēs jums izmaksāt Nodokļu Kredīta papildus elementus no tās dienas, kad jums tika piešķirti atbilstošie pabalsti. Ir svarīgi paziņot laicīgi par izmaiņām, jo ja nepazinosiet to, 3 mēnešu laikā, tad Nodokļu Kredīta Birojs varēs jums izmaksāt tikai ar 3 mēnešu atpakaļ ejošu datumu un nevis no pabalstu piešķiršanas datuma.

Ja jūs pieprasiet patvērumu Apvienotajā Karalistē. 

Ja jūs iesniedziet aplikācijas formu Nodokļu Kredītam trīs mēnešu laikā pēc juūsu reģistrēšanās kā bēlisi, Tax Credit Office var izmaksāt jūsu nodokļu kredītu ar atpakaļejošu datumu no tā datuma, kad esiet pieprasījis patvērumu Apvienotajā Karalistē.
 
 

   Kā pārbaudīt vai jūsu nodokļu Kredīts ir izmaksāts ar atpakaļejošu datumu. 

Nodokļu kredītu pārvalde nosūtīs jums piešķiršanas paziņojuma vēstuli (Award notice) pēc jūsu pirmās prasības pēc Nodokļu Kredīta, un pēc tam katru reizi, kad jūs ziņosiet par izmaiņām jūsu ienākumos.Piešķiršanas paziņojuma vēstulē tiks norādīts kādus Nodokļa Kredīta elementusjūs sanemsiet un no kura datuma jums tiks / bija izmaksāts.

Ta sir svarīgi, lai jūs pārbaudītu piešķiršanas pazinojuma vēstuli uzmanīgi, kad to saņemsiet. Ja kas nav pareizi ierakstīts, trūkst vai ir nepareizs, ir svarīgi paziņot toTax Credit Office .

Kategorija: TAX Credit | Pievienoja: admin (19.11.2010)
Skatījumu skaits: 707 | Komentāri: 1
Komentāru kopskaits: 1
0   Spam
1 Raj   (09.10.2012 16:07)
This is getting a bit more svjuectibe, but I much prefer the Zune Marketplace. The interface is colorful, has more flair, and some cool features like Mixview' that let you quickly see related albums, songs, or other users related to what you're listening to. Clicking on one of those will center on that item, and another set of neighbors will come into view, allowing you to navigate around exploring by similar artists, songs, or users. Speaking of users, the Zune Social is also great fun, letting you find others with shared tastes and becoming friends with them. You then can listen to a playlist created based on an amalgamation of what all your friends are listening to, which is also enjoyable. Those concerned with privacy will be relieved to know you can prevent the public from seeing your personal listening habits if you so choose.

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]Meklēšana

Lētās aviabiļetes

Latviska Anglija


Šodien vārda diena


 Noderīgas saites


Copyright "Latviska Anglija" © 2019