Izvēlne

Mini - čats


Aptauja
Projekts "Latviska Anglija":
Atbilžu kopskaits: 168


Ieejas formaStatistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0Latvijas Reitingi


Sākums » Raksti » TAX Credit

8. Ja esiet pielaiduši kļūdu aplikācijas formā.

Izlabot kļūdas, ja vēl neesiet sanēmuši paziņojuma vēstuli par nodokļu kredīt nauds piešķiršanu.

Ja jūs vēl gaidiet atbildi par jūsu pieprasīto Nodokļu kredītu un esiet konstatējuši, kd aplikācijas formā ir bijusi pieļauta kļūda, tad sazinieties pēc iespējas ātrāk ar Tax Credit Office . Labāk to ir darīt zvanot pa telefonu nevis rakstot vēstuli, jo vēstules informācija tiek apstrādāta un ievadīta datu bāzē ilgāk. 

Ja viņi vēl nav izrēķinājuši un izlēmuši , kada naudas summa jums pienākas nodokļu kredītā, tad jūsu iesniegtā informācija tiks pievienota klāt, kad tiks izskatīta jūsu aplikācijas forma. Kad saņemsiet Nodokļu kredīta paziņojuma vēstuli, tur būs uzrakstīts, kādu informāciju esiet iesniedzis un kāda summa jums tiks maksāt balstoties uz jūsu datiem, ja jums pienākas Nodokļu Kredīts. 

Izlabot kļūdu, kad jau esiet saņēmuši Nodokļa Kredīta paziņojuma vēstuli. 

Ja jūs jau esiet saņēmushi paziņojuma vēstuli un varbūt pat dažusmaksājumus, kad pamanījāt kļūdu, tad sazinieties ar Tax Credit Office, lai sniegtu tiem pareizu informāciju. Iespējams, kad izlasot jūsu saņemot paziņojuma vēstuli, jūs neatrodat tur informāciju , ko jūs gaidījāt.Jums vajadzētu sazināties ar Tax Credit Office 30 dienu laikā no dienas, kad atradāt / pamanījāt kļūdu vai nepilnību jūsu Tax Credit informācijā.

Kas notiek tālāk ir atkarīgs no tā vai jums pienākas lielāks vai mazāks Tax Credit

Ja jums vajadzētu saņemt vairāk Tax Credit, nekā piešķīra. 

Ja jūs pēc pareizu datu sniegšanas vai pēc kādu datu nomaiņas esiet tiesīgi uz lielāku Nodokļu Kredītu, tad papildus piemaksa var būt datēta tikai ar 3 mēnešu atpakaļ ejošu datumu, parasti no tā datuma, kad esiet paziņojis par izmaiņām vai kļūdu , tāpēc ir svarīgi paziņot laicīgi par jebkurām maiņām. 

Ja jums vajadzētu saņemt mazāk Tax Credit, nekā piešķīra. 

Ja jums vajadzēja saņemt mazāk Nodokļu Kredītu , tāpēc , kad labojāt informāciju, tad Tax Credit Officelietu izskatīs ar atpakaļejošu datumu no Nodokļu Kredīta iesnīgšanas dienas un uztaisīs pārrēķinu. Viņi apskatīsies cik jums izmaksāja no piešķiršanas dienas, salīdzīnās ar to, kas jums patiesībā pienāktos. Ja jums bija samaksāts par daudz, tad pārmaksātais jums būs jāatgriež atpakaļ. 

Nodokļu kredītu pārvalde aplūkotas dažus lēmumus, lai pārliecinātos, vai viņi nav kļūdījušies. Ja jūs pastāstiet viņiem par savu kļūdu, pirms tie izskata jūsu iesniegumu, tad jums varētu nebūt jāmaksā sods. Bet tas atkarīgs no tā, vai jūs pildījāt aplikācijas formu ar" pamatotu atbildību - reasonable care "  

Ko nozīmē uzņemties " reasonable care”, kad pildiet aplikācijas formu. 

Jūs esiet atbildīgs , kad jūs aizpildiet jūsu nodokļu kredītu pieprasījuma veidlapu, ja jūs:

vPildīját to kā pilnīgu un precīzu cikvien jūs varējāt. Jums ir jābūt pārliecinātam, ka visa jūsu sniegtā informācija bija patiesa un pareiza, atbilstošia jūsu kompetencei.

Izlasiet visas piezīmes un norādījumus, lai palīdzētu jums aizpildīt veidlapu pareizi.

Pajautājiet kādam , lai palīdz jums aizpildīt aplikācijas formu, ja jums tas ir nepieciešams.

Atbildība var būt dažāda priekš dažādiem cilvēkiem. To nosaka:

Cik pieredzējuši jūs esiet finansiālaja jautājumā un nodokļu kredītos.

Cik daudz palīdzību un atbalstu jūs variet saņemt.

Jūsu veselību un labsajūtu ieskaitot invaliditāti.

 

Piemērs – kas ir atbildīgs par "reasonable care” 

Nihal pieprasīja Nodokļu Kredītu par savu dēlu Parveen. Bet viņa bijusī sieva Lila bija jau iesniegusi pieprasījumu priekš Parveen. Tax Credit Office izpētīja Nihal's iesniegumu, jot as bija otrais iesniegums par vienu un to pašu bērnu. 

Izmeklēšanas rezultātā tika atklāts, kad Nihal un Lila sadala atbildību par Parveen. Viņš pavada pusi laika savas mātes mājās un otru pusi pie tēva.Bet Nihal nezināja, kad Lila jau ir aizpildījusi pieteikumu aplikāciju Nodokļu Kredītam . 

Tax Credit Office izlēma, ka Lila ir Parveen galvenais aprūpētājs un tikai viņa var pieprasīt Bērnu nodokļu kredītu priekš bērna. Bet pat ja Nihal nevarēja saņemt bērnu nodokļa kredītu par Parveen, tam nebija pamatojuma, lai viņš domātu, ka viņš varētu saņemt bērna nodokļu kredītu par Paveen. Viņš bija atbildīgs par " reasonable care”, kad viņš iesniedza savu prasību.  

Piemērs- kas nav atbildīgs par " pieņemamu rūpību” 

Kad Liam aizpildīja savu aplikācias formu, viņš pierakstīja pie saviem ienākumus no viņa darba 6850 £. Bet viņš nejauši uzrakstīja numurus nepareizā secībā – pareizajā bija jābūt bijis 8650 £. 

Liam tikai kļūdījās un negribēja mēģināt saņemtu vairāk nodokļu kredītu, nekā viņš ir tiesīgs. Bet viņam vajadzēja pārbaudīt savu aplikācijas formu uzmanīgāk, pirms viņš nosūtīja to. Izdarot kļūdu, un tad nepārbaudot uzmanīgi, viņš bija neuzmanīgs. Viņš nav atbildīgs par "reasonable care”, kad pieprasīja Nodokļu kredītu. 

Ja jūs ar nodomu sniedzāt nepareizus datus. 

Ja jūs apzināti sniedzāt nepareizus datus jūsu aplikācijas formā, tad jūs varētu :

 • Saņemt par daudz Nodokla kredītu un vēlāk nāksies to atdot atpakaļ
 • maksāt procentus par papildu summu,
 • maksāt soda naudu līdz pat£3,000

 

Kā NE AK pabalsti ietekmēt Nodokļu Kredītu. 

Dažadi pabalsti ,ko jūs sanemiet no NE Apvienotās Karalistes ietekmē Nodokļu Kredīta izmaksas, kas tiek aprēķinātas pēc jūsu ienākumiem. 

Ne Apvienotās Karalistes pabalsti, kas tiek aprēķināti no jūsu ienākumiem.

Summa, ko jūs saņemiet Nodokļu Kredītā, tiek aprēķināta no jūsu ienākumiem. Daži pabalsti, ko sanemiet no citām valstīm, tiek skaitīti kā jūsu ienākumi un šie pabalsti ir:

 • Smaga zaudējuma pabalsts (bereavement);
 • Pensija (old-age);
 • Slimības pabalsts (sickness);
 • Bezdarba pabalsts (unemployment);
 • Invaliditātes pabalsts (invalidity);
 • Nav nozīmes, kura valsts jums izmaksā šos pabalstus.

Ja jūs saņemiet kādu no šiem pabalstiem, bet neesiet pārliecināti vai tie tiek skaitīti pie jūsu ienākumiem, zvanietuz Tax Credit Helpline on 0845 300 3900.

 

NE Apvienotās Karalistes pabalsti, kas netiek skaitīti klāt jūsu ienākumam. 

Ir arī citi pabalsti, kas netiek uzskatīti kā jūsu ienākumi un neietekmē jūsu Nodokļa Kredīta saņemamo summu. Tie ir pabalsti, kuri ir ekvavilenti sekojošiem Apvienotās Karalistes pabalstiem:

 • Income Support;
 • Income-based Jobseeker’s Allowance;
 • Income-related Employment and Support Allowance;
 • Attendance Allowance;
 • Disability Living Allowance;
 • Housing Benefit;
 • Council Tax Benefit.

Ja jūs saņemiet kādu no šiem pabalstiem, bet neesiet pārliecināti vai tie tiek skaitīti pie jūsu ienākumiem, zvaniet uz Tax Credit Helpline on 0845 300 3900.

Jūs saņemiet NE Apvienotās Karalistes ģimenes pabalstus. 

Ja jūs saņemiet ģimenes pabalstus no kādas no EEA valstīm vai Šveices, tad Jusu darba Nodokļu kredītu tas neietekmēs. Ģimenes pabalsti , kas tiek izmaksāti NE Apvienotajā Karalistē, ietekmē Bērnu nodokļu Kredītu. No Latvijas Valsts VSAA Regulas Nr.883/2004 izpratnē ģimenes pabalsti ir:

 • ģimenes valsts pabalsts;
 • bērna kopšanas pabalsts;
 • vecāku pabalsts;
 • piemaksa pie ģimenes valsts pabalsta par bērnu invalīdu;
 • bērna invalīda kopšanas pabalsts.

Vairāki no aukstāk minētajiem pabalstiem ietilpst Apvienotās Karalistes Bērnu Nodokļu Kredīta aprēķināšanā, tāpēc pēc Latvijas 2010.gada 1.maija Regulas Nr.883/2004 un Nr.987/2009 ,kas attiecas tikai uz Eiropas Savienības (ES) pilsoņiem, saņemot šos aukstāk minētos pabalstus kādā citā no ES valstīm, jums ir jāatsakās no to saņemšanas Latvijā. 

Nodokļu kredītu birojs (Tax Credit Office) pirms piešķir jums Bērnu Nodokļa Kredītu vispirms izlems, kura valsts (AK vai cita ES valsts, kurs pilsonis jūs esiet) ir atbildīga par jūsu ģimenes pabalstu maksājumiem saskaņā ar Eiropas noteikumiem. Tax Credit Office var būt nepieciešams sazināties ar jums, lai saņemtu vairāk informācijas, kas palīdzētu veikt šo lēmumu pieņemšanu.Noteicošie fakti, kas tiks ņemti vērā, ir šādi:

valsts vai valstis, kur jūs un jūsu partneris (ja jums tāds ir) strādāun veic sociālās apdrošināšanas iemaksas

valsti, kurā jūs dzīvojiet

valsti, kurā dzīvo jūsu ģimene

pabalstu veidi, ko jūs saņemiet no Apvienotās Karalistes vai ES valsts.

Piemēram: Ja jūs strādājiet un uzturieties Apvienotajā Karalistē, bet jums ir ģimene un bērni, kas uzturās un dzīvo Latvijā, jūs esiet tiesīgs saņemt Darba Nodokļu Kredītu tikai par sevi, Bernu nodokļu Kredītu jūs variet izvēlēties, kurā valstī saņemt, ja abilstiet nosacījumiem Bērna Kredīta saņemšanai. Ja izvēlieties Apvienotās Karalistes Bērnu Nodokļu Kredītu, tad jums ir jāiesniedz pieprasījums arī uz Bernu pabalstu Apvienotajā Karalistē un jāatsakās no šo pabalstu sanemšanas Latvijā.

Ja jums ir notikušas izmainas pabalstos, ko jūs saņemiet no kādas citas ES valsts, tad pazinojiet to Tax Credit Office, jo no tā ir atkarīgas jūsu Nodokļa Kredīta izmaksas. 

Ja neesiet pārliecināti , vai jūsu pabalsti skatās pie ģimenes pabalstiem un vai tie ietekmēs jūsu Nodokļa Kredīta saņemšanu AK, tad zvaniet Tax Credit Helpline - 0845 300 3900.

Kategorija: TAX Credit | Pievienoja: admin (19.11.2010)
Skatījumu skaits: 1016
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]Meklēšana

Lētās aviabiļetes

Latviska Anglija


Šodien vārda diena


 Noderīgas saites


Copyright "Latviska Anglija" © 2019