Izvēlne

Mini - čats


Aptauja
Projekts "Latviska Anglija":
Atbilžu kopskaits: 168


Ieejas formaStatistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0Latvijas Reitingi


Sākums » Raksti » Home Office

3. Informācija, piesakoties WRS. (3 daļa)

   Ja Jūs maināt darba devēju vai sākat strādāt vēl vienā darba vietā, Jums ir jāpiesakās WRS un Jums tiks izsniegta jauna apliecība, kas ļaus Jums strādāt pie jaunā darba devēja. Lūdzam ņemt vērā, ka par atkārtoto pieteikumu nodarbinātības datu maiņas gadījumā no Jums maksa netiks ņemta.

   Šī shēma balstās uz nodarbinātības nepārtrauktību – tajā netiek ierobežots to darba devēju skaits, pie kuriem Jūs vienlaikus varat strādāt.

  Cik ilgi man būs jāreģistrē savs darbs WRS?

   Pēc tam, kad būsiet nostrādājis 12 mēnešu ar ne vairāk kā 30 dienu pārtraukumu kopumā, Jūs iegūsiet pilnas uz ES Līguma bazētās strādnieka tiesības un būsiet atbrīvots no prasības reģistrēties. Lai apstiprinātu savas strādnieka uzturēšanās tiesības, Jūs varēsiet iesniegt pieteikumu Eiropas Ekonomiskās Zonas (European Economic Area – EEA) uzturēšanās atļaujas saņemšanai. Pierādījumi par 12 mēnešu nepārtrauktu nodarbinātību ietver strādnieka reģistrācijas karti un atbilstošās reģistrācijas apliecības katram no darba devējiem, pie kuriem Jūs esat strādājis, vēstules no darba devējiem un algas izmaksas veidlapas. Lai saņemtu sīkākas ziņas, lūdzam apmeklēt UK Border Agency mājas lapu: http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/working....egister

  Man nepieciešama palīdzība, lai aizpildītu veidlapu. Kam es varu lūgt padomu?

   Lai saņemtu vispārēja rakstura padomu par pieteikuma veidlapas aizpildīšanu vai paskaidrojumu par šīm instrukcijām, lūdzam sazināties ar Work Permit Customer Contact Centre (Darba atļauju klientu apkalpošanas kontaktcentru) no plkst. 9.00 līdz 17.00 no pirmdienas līdz piektdienai:
Tālrunis: 0114 207 4074
Fakss: 0114 207 5861
E-pasts: wrs@ukba.gsi.gov.uk

Sazinoties ar Work Permit Customer Contact Centre, lūdzam savā e-pasta vēstulē uzrādīt sekojošās ziņas:

• pieteikuma iesniedzēja vārds, uzvārds, dzimšanas datums un pilsonība;
• WRS atsauces numurs, kas atrodams uz Jūsu reģistrācijas kartes un apliecības, ja Jums tādi ir;
• ierakstītā vai Speciālā sūtījuma numurs (ja attiecināms); un
• datums, kurā pieteikums tika nosūtīts.

9. Ja es neesmu apmierināts ar to, kā mani apkalpoja, kā es varu iesniegt sūdzību?

   Ja Jūs neesat apmierināts ar saņemto pakalpojumu līmeni un Jūs vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzam sazināties ar Sūdzību un kompensāciju grupu:
North East, Yorkshire and the Humber Region CSU
PO Box 3468
Sheffield
S3 8WA

Tālr.: 0114 207 2966
Fakss: 0114 207 2906
E-pasts: NEYHCustomers@ukba.gsi.gov.uk

   LŪDZAM ŅEMT VĒRĀ, KA AUGSTĀK NORĀDĪTĀ ADRESE IR DOMĀTA TIKAI SŪDZĪBĀM. NESŪTIET AIZPILDĪTĀS PIETEIKUMA VEIDLAPAS SŪDZĪBU UN KOMPENSĀCIJU GRUPAI.

   Lūdzam ņemt vērā, ka Jums ieteiks nosūtīt visas sūdzības rakstiski. Mēs centīsimies atbildēt uz Jūsu sūdzību 20 darba dienu laikā pēc Jūsu vēstules saņemšanas.

   Ja mēs nevarēsim sniegt Jums pilnu atbildi norādītajā laikā, piemēram, tādēļ, ka ir nepieciešama papildu izmeklēšana, mēs sniegsim Jums pagaidu atbildi, lai informētu Jūs par to, ko mēs darām Jūsu sūdzības sakarā un kad ir sagaidāms, ka Jūs saņemsiet pilnu atbildi.

   Pilna atbilde ietvers sīkas ziņas par to, ar ko sazināties tālāk, ja Jūs uzskatāt, ka Jūsu sūdzība nav izskatīta pienācīgi. Parasti tā būs atbilstoša augstākas pakāpes amatpersona.

   Ja Jūs vēl aizvien neesat apmierināts, mēs varam lūgt Jūsu vietējo Parlamenta locekli sazināties ar Independent Parliamentary Commissioner for Administration (ombudsmeni), lai pārskatītu Jūsu sūdzību un to, kā tā tika izskatīta. Ja ombudsmenis uzskata, ka Jūsu sūdzība ir izskatīta godīgi, Jūsu lieta tiks slēgta un mēs vairāk neatbildēsim uz Jūsu vēstulēm par šo jautājumu.

   Complaints Procedure (Sūdzību izskatīšanas kārtības) eksemplārs ir dabūjams pēc pieprasījuma. Ja Jūs vēlaties saņemt šo eksemplāru, lūdzam sazināties ar Customer Contact Centre (Klientu informācijas centru) pa tālruni 0114 207 4074.


Kategorija: Home Office | Pievienoja: admin (19.11.2010)
Skatījumu skaits: 700
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]Meklēšana

Lētās aviabiļetes

Latviska Anglija


Šodien vārda diena


 Noderīgas saites


Copyright "Latviska Anglija" © 2019