Izvēlne

Mini - čats


Aptauja
Projekts "Latviska Anglija":
Atbilžu kopskaits: 168


Ieejas formaStatistika


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0Latvijas Reitingi


Sākums » Raksti » Home Office

1. Informācija, piesakoties WRS.
   Kam nav jāreģistrējas?

Jums nav obligāti jāreģistrējas WRS, ja kāds no sekojošajiem apgalvojumiem attiecas uz Jums:

• Uz 2004. gada 30. aprīli Jūs strādājāt AK ar atļauju 12 mēnešus bez pārtraukuma (piem., šajā 12 mēnešu garajā periodā intervāli, kad Jūs likumīgā kārtā nestrādājāt, kopā nepārsniedza 30 dienas);
• Jūs legāli (t.i. ievērojot AK Imigrācijas un nodarbinātības likumdošanu) strādājāt Apvienotajā Karalistē 12 mēnešu laikā bez pārtraukuma, kas pilnībā vai daļēji notika pēc 2004. gada 30. aprīļa;
• 2004. gada 30. aprīlī Jums bija atļauja uzturēties vai palikt Apvienotajā Karalistē saskaņā ar 1971. gada Imigrācijas likumu un uz šo atļauju neattiecās jebkādi Jūsu nodarbinātību ierobežojoši noteikumu (piem., uz Jums tika attiecināti 1. koda noteikumi). Uz Jums varēja tikt attiecināti 1. koda noteikumi, ja, piemēram, Jūs:

- piedalījāties Highly Skilled Migrant Programme (Augsti kvalificēto migrantu) programmā;
- bijāt AK pilsoņa dzīvesbiedrs (-e), civilais (-ā) partneris (-e) vai neprecēts (-a) partneris (-e), uz kuru attiecas pārbaudes laiks;
- bijāt jauno dalībvalstu pilsoņa, uz kuru attiecas 1. koda noteikumi, apgādībā;
- bijāt jauno dalībvalstu pilsonis, kas ir darba atļaujas turētāja apgādībā; vai
- bijāt aspirants ārsta vai zobārsta profesijā, kurš atradās AK mācību nolūkā.

• Jūs esat nosūtīts darbinieks, tas ir, Jūsu darba devējs neatrodas un nav reģistrēts Apvienotajā Karalistē un Jūs strādājat pie sava darba devēja Apvienotajā Karalistē, lai sniegtu pakalpojumus Jūsu darba devēja vārdā.
• Jūs esat diplomātiskās misijas loceklis, šādas personas ģimenes loceklis vai persona, kurai citā veidā pienākas diplomātiskā imunitāte.
• Jūs vienlaikus esat arī AK, citas EEA valsts, kas nav viena no augstāk uzskaitītajām jaunajām dalībvalstīm, vai Rumānijas, Bulgārijas vai Šveices pilsonis (Jums ir dubultā pilsonība);
• Jūs esat tāda Šveices vai EEZ valsts pilsoņa ģimenes loceklis (laulātais draugs/ draudzene, civilpartneris/ civilpartnere vai bērns, kas jaunāks par 21 gadu), kas atrodas AK kā:

- strādnieks (kas nav vienas no augstāk uzskaitītajām jaunajām dalībvalstīm, Rumānijas vai Bulgārijas pilsonis)
- ekonomiski patstāvīga persona
- pensionārs
- students

• Jūs esat students, kurš ir iestājies atzītā izglītības iestādē AK, kura galvenais mērķis ir arodapmācības kursa iziešana.
• Jūs esat pensionārs, kurš ir bijis nodarbināts vai pašnodarbināts un saņem pensiju vai pabalstus, ar kuriem pietiek, lai varētu dzīvot, nepieprasot sociālās apdrošināšanas pabalstus AK, un kuram AK ir veselības apdrošināšana, kas aptver visus riskus.
• Jūs esat tikai pašnodarbināta persona (un nesākat strādāt algotu darbu);

    LŪDZAM ŅEMT VĒRĀ, KA JA JŪS ESAT KĀDAS JAUNĀS DALĪBVALSTS PILSONIS, KAS SĀKA STRĀDĀT PĒC 2004. GADA 1. MAIJA UN ESAT PRECĒJIES AR AK PILSONI, JUMS IR JĀREĢISTRĒJAS SHĒMĀ.
Ja Jums ir šaubas par to, vai Jums ir jāreģistrējas, lūdzam sazināties ar Worker Registration Team (Strādnieku Reģistrācijas komandu). Sīkāka informācija par to, kā Jūs varat ar viņiem sazināties, ir atrodama 8. punktā.

Kategorija: Home Office | Pievienoja: admin (19.11.2010)
Skatījumu skaits: 636 | Birkas: reģistrācijas apliecības
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]Meklēšana

Lētās aviabiļetes

Latviska Anglija


Šodien vārda diena


 Noderīgas saites


Copyright "Latviska Anglija" © 2019